OŠ Mirana Jarca Črnomelj

Projekt Simbioza - Simbioza giba

Osnovna šola Mirana Jarca
Župančičeva 8
Črnomelj


Spoštovani stari starši!


Tudi letos smo se priključili projektu Simbioze - Simbioza giba, ki bo v športnem duhu povezala dve generaciji. Našim učencem bi radi skozi športne aktivnosti omogočili novo izkušnjo skupaj s svojimi starimi starši. S snovalci Simbioze želimo ustvarjati družbo, kjer mladi spoznavajo, kolikšno bogastvo modrosti se skriva v starejših in kjer starejši verjamejo v prihodnje rodove predvsem zaradi solidarnosti mladih, ki ponujajo roko sodelovanja. Moto našega projekta tudi letos utrjujemo s sloganom Vse življenje se gibamo – gibanje je življenje in življenje je gibanje.
Na naši šoli bodo potekale športne aktivnosti potekale pri urah športa od 16. do 20. oktobra 2017 2. učno uro (9.25 – 10. 10) in 3. učno uro (10. 15 – 11. 00) v veliki in v mali telovadnici.
Program športnih aktivnosti bo oblikovan s strani športnih pedagogov in razrednikov in bo prilagojen starostnemu obdobju udeležencev.

Urnik športne dejavnosti 2. in 3. učno uro po dnevih in oddelčnih skupnostih:

PROSTOR page 001  

Babice in dedki, veselimo se športnega druženja z Vami!
Kontaktna oseba: Jože Hudelja, tel.: 3061788
Črnomelj, 11. 10. 2017

Športni pedagogi in razredniki